Lékaři hanby

5. listopadu 2011 v 10:52 | Kikimel |  Nacistické hrůzy
Úryvky pocházejí z knihy: Betty Truck - Lékaři hanby ..


  • Jednoho večera vyvedli strážci "takzvané nemocné". Bylo jich kolem čtyř set. Svlékli je venku v mrazivém chladu do naha, pak jim dali skotskou sprchu a zakončili ledovou sprchou, trvající dvacet minut. Potom je nechali venku nahé ještě další hodinu. Operace trvala celou noc. Ráno bylo naživu pouze čtyřicet vězňů; ty potom ubili držadlem motyky.
  • Jeden vězeň, který už neměl sílu se umýt a neudržel stolici, byl vyvlečen ven, svléknut do naha při desetistupňovém mraze a myt ranami koštěte pod proudem ledové vody z vědra. Zemřel příštího dne v nemocnici na zápal plic.
  • Dívky čekaly na sále vedle operačního bloku, až přijdou na řadu. Dveře do sálu zůstávaly otevřeny dokořán. Slyšely všechno, křik, nářek, všude kolem sebe viděly krev. Bylo to pekelné divadlo. Ošetřovatelé odváželi operovanou zpět do čekárny. Dlouhé hodiny tam nosítky zůstávala seřazena za sebou podél zdi. Oběti se na podlaze svíjely bolestí. Pak je odváželi na blok 10. Bella, šestnáctiletá dívka se světlou pletí a smutným pohledem, zemřela během několika hodin na vnitřní krvácení. Jiná, křestním jménem Buean, proplakala a prokřičela celou noc, načež příštího dne zemřela. Třetí umřela za několik dnů.
  • "Nebylo morfium. Nebylo dost léků. Vězenští lékaři byli bezmocní. "Přiváželi mi ženy, dokonce i děti, s otevřeným břichem, které jim při operaci nezašili. Neměli jsme k dispozici ani jeden obvaz a směli jsme je dělat pouze dvakrát týdně z hedvábného papíru, který se roztrhal a shnil během hodiny. Rány byly tedy v přímém styku se špinavými pokrývkami plnými vší, se slámou ze slamníku a se stolicí nemocného, která promáčela slamník ..."
  • "Rozdrtili mi prsty rukou ve speciálně sestrojeném přístroji. Potom mě strčili do dřevěného nástroje ve tvaru sudu a pomocí mechanismu z ocelového plechu mé tělo postupně stlačovali a vytáhli mě, až když jsem vrhla žluč a krev."
  • ..."Když už naše utrpení bylo tak velké, že jsme nemohli zadržet výkřiky bolesti, obrátili nás na bok, kopali okovanými botami do obličeje, podpatkem do dolní čelisti a špičkou do vrcholu lebky, zatímco pomocník nám ucpával ústa hadry.
Tento článek je zkopírovaný :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zajímáš se o 2 světovou válku?

Ne moc ne :)
Ano

Komentáře

1 DavidFroca DavidFroca | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 14:29 | Reagovat

Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.

2 APlaimeslolo APlaimeslolo | E-mail | Web | 29. července 2018 v 16:37 | Reagovat

Poids est comment  poupe  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  determination  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps  votre  determination  bat, il pompe le sang  a tous egards  vos arteres a la  vacances  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-sur-internet-france/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama